Kaliteli Terazi Etiketi

Günümüzde hızlı tüketimin artmasıyla satış aşamasında çeşitli terazi etiketleri kullanılmaktadır. Bu satış aşamasında özellikle lamine etiketler ve eko termal etiketler tercih edilir. Etiketlerin de kullanım ömürleri bulunmaktadır. Isı yöntemi terazi etiketleri için baskıda daha etkilidir. Baskı almanız için ribon kullanmanıza gerek yoktur. Ortalama olarak 500 sarım özelliği bulunur. Terazinizin kapasitesine ve özelliklerine göre bu adette çeşitli değişiklikler olabilmektedir. Terazi kapasitesi ve sarım adedi arasında doğru orantı bulunmaktadır. Terazi kapasiteniz ne kadar genişse o kadar çok sarım adedi bulunur. Eğer az kapasiteli bir teraziniz varsa alacağınız sarım adedi de düşmektedir.

Lamine Termal Etiket

Bu etiket türünün kullanım ömrü yaklaşık 1 sene kadardır. Diğer etiket türlerine göre daha yüksek kalitede olan lamine termal etiket hızlı tüketim için en uygun etiket türüdür. Özel olarak termal etiket lamine ile kaplanır. Bu etiketinizi korumaktadır. Böylece uzun süreli kaliteli bir etikete sahip olabilirsiniz. Tüm etiketlerde olduğu gibi zamanla kararma bu türde de oluşabilir.

Eko Termal Etiket

https://www.ribonsepeti.com/wp-content/uploads/2019/05/58x40-yapiskanli-barkod-etiketi.png

Eko termal etiketin kullanım ömrü ay kadardır. Dış etkenlerle karşılaştığında bu terazi etiketi de kararma yapabilir. Kararması sebebiyle bu etiketi kullanacak kişilerin kullanım ve muhafaza özelliklerine dikkat etmeleri gerekmektedir.

Satış aşamasında kişilere büyük bir avantaj sağlayan terazi etiketlerinin fiyatlandırılması da adetle ilişkili olabilir. Özellikle toptan olarak satın alım yapıldığında indirim uygulamaları bulunur. Terazi etiketlerinizi toptan almayı tercih ederseniz daha büyük avantaja sahip olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir