Seçim Sonuçları

Site ismimizden de anlaşılacağı gibi bu sitenin amacı Türkiye bütününde yapılacak olan Genel Seçim , Yerel Seçim , Cumhurbaşkanlığı ve Referandum gibi seçim sonuçlarını anlık ve en doğru bir biçimde okuyucularımıza bildirmektir.

Tabii tek görevimiz seçim sonuçlarını bildirmek değil, aynı zamanda seçimler hakkında bilgileri doğru ve tarafsız bir şekilde siz okuyucularımıza iletmek, en doğru seçimi yapabilmeniz için gerekli bilgileri sizlere sunmakta bizim görevlerimiz içindedir.

Sitemizde 2014 yılından itibaren Türkiye Genelinde yapılacak olan bütün seçimler ile ilgili bilgiye ulaşabilirsiniz. Belediye başkan adayları, seçilen belediye başkanları, partiler, Cumhurbaşkanı adayları hakkında bilgiler olmakla beraber aynı zamanda yapılan seçimlerin sonuçları da sitemizde yer almaktadır.

İlk sınavımızı 30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan Yerel ( Mahalli İdareler) seçiminde vereceğiz. 30 mart akşamı seçim yasakları kalkar kalmaz sitemizde anlık olarak seçim sonuçlarını görebilirsiniz. Seçilen belediye başkanlarıve parti oy dağılımlarını güncel olarak buradan takip edebilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir